Strokovna podpora domačim proizvajalcem

By June 12, 2018Novosti

AGROSERVIS

Agroservis je zagotovo eden izmed razlogov, da je Fertico zelo hitro prepoznan kot partner, ki je vreden zaupanja domačih proizvajalcev – edinstvene storitve, ki jih ponujamo v sodelovanju s podjetjem Agromarket. Agroservis je ključna podpora vsem, ki potrebujejo pomoč pri načrtovanju prehrane rastlin, saj je naša strokovna služba vedno pripravljena pristopiti k vam in izdelati obsežno strokovno analizo in oceno, ki vam bo pomagala sprejeti pravilno odločitev.

Našo ekipo sestavljajo agronomi z dolgoletnimi izkušnjami na področju pridelave zelenjave, sadja in poljščin, ki z uporabo najsodobnejših naprav za terensko testiranje zemlje, namakalne vode in rastlinskega tkiva neposredno določajo parametre in izdelajo recepte za prehrano rastlin in tehnologijo gojenja.

Naš tim čine agronomi sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji povrća

Našo ekipo sestavljajo agronomi z dolgoletnimi izkušnjami na področju pridelave zelenjave, sadja in poljščin, ki z uporabo najsodobnejših naprav za terensko testiranje zemlje, namakalne vode in rastlinskega tkiva neposredno določajo parametre in izdelajo recepte za prehrano rastlin in tehnologijo gojenja.

Pred kratkim smo obiskali Banatski Karlovac, kjer nas je gostil naš gostitelj Milan in smo v njegovem nasadu jablan izmerili pH in EC parametre tal ter s tem podprli tudi domače uporabnike. Na podlagi tega smo lahko naredili temeljito analizo in podali konkretne nasvete o uporabi ustreznih gnojil iz naše ponudbe.

Ker se veselimo vsakega novega poznanstva z ljudmi, s katerimi vzpostavimo uspešno dolgoletno sodelovanje, vas prosimo, da nas kadar koli kontaktirate. Naši strokovnjaki, pristojni za vašo regijo, vas bodo z veseljem obiskali in vam ponudili vse potrebne nasvete v zvezi z uporabo gnojil, ki bodo prispevala k kakovostnemu pridelku.